Меню сайту
Пошук


Звіт директора школи за 2016-2017 н.р.

Звіт директора школи за 2016-2017 н.р.

8 червня у СЗОШ № 8 відбулися збори громадськості мікрорайону школи. Послухати звіт директора прийшли працівники школи, представники батьківських комітетів класів, батьківський комітет школи, Рада школи, представники громадських організацій, представники Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, учні.Зареєструвалося 152 людей.

Директор школи Коріньовський С.П. проаналізував роботу педагогічного колективу, адміністрації та свою по 5-и напрямках:

1. Характеристика навчального закладу, структура класів, педагогічний колектив, забезпечення інклюзивної освіти та вжиті заходи щодо зміцнення  та модернізації матеріально-технічної бази школи та залучення додаткових джерел фінансування 

2. Аналіз методичної та навчальної роботи

3. Аналіз виховної роботи

4. Аналіз загальних питань: соціальний захист та збереження та зміцнення здоров'я учнів; медичний огляд; забезпечення харчування учнів школи; дотримання вимог охорони дитинства, безпеки життєдіяльності; надання соціальної підтримки та допомоги; дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи; стан дитячого травматизму; залучення педагогів та батьків школи до управління її діяльністю; аналіз звернень громадян з питань діяльності школи.

5. Фінансовий звіт

За результатами голосування: 148 бюлетенів, з них 148 - оцінка роботи директора - "Задовільно".


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz