Меню сайту
Категорії розділу
Пошук

Каталог - Сайти шкіл та освітніх закладів

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Новим Законом про освіту визначена обов’язкова прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти. За статтею 30 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII заклади освіти мають: формувати відкриті й загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність оприлюднювати інформацію та документи відкритого доступу.

Відкриту інформацію й документи СЗШ І-ІІІ ступенів № 8 розміщує на своєму офіційному веб-сайті. 

 1. Статут школи (перейти до документу)
 2. Ліцензії на впровадження освітньої діяльності. Сертифікати про акредитацію освітніх програм. Свідоцтво про атестацію закладу (переглянути документ)

 3. Структура та органи управління закладом освіти 

 4. Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними угодами  (переглянути документ)

 5. Освітні програми, що реалізуються  в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені  відповідною освітьою програмою (переглянути перелік

 6. Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

 7. Ліцензований обсяг і фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (переглянути проектну потужність школи)

 8. Про чисельність контингенту учнів школи (станом на 1 вересня 2017 р.) (переглянути документ)

 9. Про мережу класів та чисельність контингенту учнів школи (станом на 23 жовтня 2017 р.) (переглянути документ)

 10. Мова освітнього процесу у школі - українська. В окремих класах кожної паралелі школи поглиблено вивчається іноземна філологія (англійська мова, німецька мова)

 11. Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (оговорені в Статуті школи). Наявність вакантних посад: відсутня.

 12. Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти. (переглянути матеріал)
  Річний звіт про діяльність закладу освіти: Навчально-методична робота школи (переглянути матеріал)
  Аналіз виховної роботи школи (переглянути матеріал)
  Загальні питання (переглянути матеріал)
  Фінансовий звіт школи (переглянути матеріал)

 13. Довідка про придбання матеріалів, обладнання та інвентаря по загальному фонду за січень-вересень 2017 року (перейти до змісту документу)

 14. Правила прийому у заклад (прописані в статуті школи), проводиться конкурсний відбір лише у класи з поглибленим вивченням англійської мови (переглянути умови)

 15. Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами в школі відповідають вимогам: в приміщеннях школи І ступеня побудовано пандус, поручні вздовж стін; в школі ІІ-ІІІ ступенів побудовано пандус, ліфт, поручні. Для дітей з ООП створено кімнати для денного перебування, кімната релаксації, кімнати гігієни, реабілітації, кабінети ЛФК тощо. Школа надає транспортні послуги для дітей з ООП (мікроавтобус згідно графіку привозить до школи та відвозить учнів додому).

 16. Перелік додаткових освітніх та інших послуг. Структура освітніх послуг, які надаються школою дітям з особливими освітніми потребами

17. Режим роботи школи: 

Навчальні заняття в 2017 – 2018 навчальному році організовується за семестровою системою:

1 семестр: з 1 вересня 2017 р.  по 27 грудня  2017 р.

2 семестр: з 15 січня 2017 р. по 25 травня 2018 р. 

Протягом навчального року для учнів школи проводяться канікули орієнтовно:

Осінні: з 30 жовтня по 05 листопада 2017 р.

Зимові: з 28  грудня 2017 р. по 14 січня 2018 р.

Весняні: з 26 березня по 01 квітня  2018 р.

Додаткові канікули для учнів 1 класів з19 лютого по 25 лютого 2018 р.

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової (12 – 21 травня), основної (1 – 8 червня) і старшої (22 – 28 травня) школи.

У 2017/2018 навчальному році передбачається проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової школи у вигляді підсумкових контрольних робіт з трьох предметів: читання, української мови та математики.

Державну підсумкову атестацію для учнів основної та старшої школи передбачається провести у письмовій формі з трьох предметів: української мови, математики або історії та з предмета за вибором учнів (11 клас) чи школи (9 клас) за завданнями, розробленими загальноосвітніми навчальними закладами.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 0910 червня, 11-х класів – 2627 травня.

 Проведення навчальної практики та навчальних екскурсій  буде визначено на засіданні педагогічної ради.

Тривалість уроків: у 1 класах – 35 хвилин; 2-4 класах - 40 хвилин; 5-11 класах - 45 хвилин; малої перерви - 10 хвилин; великої перерви - 15 та 20 хвилин

В школі укомплектовано:

 • 1-4 класів –  14 – 377 учнів,
 •  5 - 9 класів – 15 –359 учнів,
 • 10-11 класів –  4  -  78 учнів,

  Всього класів – 33

  Всього  учнів – 814

    Із них, відповідно до нормативних документів та за рекомендаціями міської ПМПК у школі укомплектовано 17 класів інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами.

Школа працює за 5 - денним режимом занять.10. 12.

18. Наш навчальний заклад готується на перехід до електронного документообігу, уже пройшов тестування по роботі з електронним журналом, створено відповідний сайт, занесено відомості про педагогів та учнів, створено розклади занять, виставляються оцінко до електронного журналу на E-shool.

19. У школі організована допрофільна та профільна підготовка учнів (дивитись п.9). Для профілю інформаційно-комунікаційні технології забезпечено 2 комп'ютерні класи із 26 ПК, інтерактивною дошкою, проекторами, тощо. 

 


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Це цікаво!
Під землею виявлений Гігантський Океан, який в три рази більше всіх океанів на Землі Радимо прочитати
Україна надзвичайна! Перейти на блог
ТОП 9 Youtube каналів українською мовою з розвиваючим відео для дітей (для вчителів, батьків, учнів)
МОН пропонують відмовитись від «зубріння» в школі Читайте тут 
Освіта майбутнього: поступовий відхід в онлайн Читайте тут
Міносвіти схвалило зміни до навчальних програм для 9 - 11 класів Прочитати

Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz