Меню сайту
Пошук


Візитка школи

Візитка школи

       В школі навчаються до 1000 учнів. Навчають їх 73 вчителя.

Педагогічний колектив:
       Вчителів - методистів - 7, вчителів із званням "Старший вчитель" - 22, вчителів із вищою кваліфікаційною категорією - 34, вчителів із першою кваліфікаційною категорією - 11, вчителів із другою кваліфікаційною категорією - 9, вчителів із кваліфікаційною категорією спеціаліст - 13, вчителів із кваліфікаційною категорією спеціаліст 13 - 15 розряду - 6.        

Школа спеціалізується на поглибленому вивченні окремих предметів та курсів. Протягом останніх 20 років створюються класи з поглибленим вивченням англійської мови. В школі працювали педагоги з Англії, США. В школі створено багато змістовних, зі смаком оформлених кабінетів, навчальних майстерень, залів для навчання:
Kабінети математики, кабінети української мови та літератури, кабінет народознавства, кабінети історії, кабінет хімії, кабінети фізики, кабінети обслуговуючої праці, майстерня по обробці деревини, майстерня по обробці металу, великі і малі спортивні зали, актові зали, музей бойової слави гвардійського бомбардувального авіаційного полку, медичні кабінети, кабінети психолога, кабінет логопеда, басейн.
       Український фонд соціальних інвестицій з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення в межах реалізації Проекту світового банку "Фонд соціальних інвестицій", підтримав ініціативу Хмельницької СЗОШ № 8, яка в результаті виграла тендер на впровадження на базі школи мікропроекту "Інтеграція дітей з особливими потребами в СЗОШ № 8 східного району м. Хмельницького" та реалізації гранту Українського фонду соціальних інвестицій в сумі до 500 тис. грн. в школі. Про результати роботи читайте на сторінці "Центр реабілітації". У 2016 р. новий грант - на створення сучасних комп'ютерних класів з мультимедійною технікою.
       6 травня 1985 р. в школі був відкритий музей 36 - го гвардійського орденів Суворова та Кутузова Берлінського бомбардувального авіаційного полку. 30 років поспіль музей є центром виховання патріотизму.


Адресу школи змінено. Вулицю Гайдара переіменовано на вулицю Якова Гальчевського

Детальніше про це та інше на сторінках нашого сайту

Нашій школі - 50 років!
Богатство школи - її вчителі та учні. Зустріч запам'ятається на усе життя.
 
 
 
Логотип школи

логотип СЗОШ №8


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz