Меню сайту
Пошук


Вивчення інформатики у школі

Бібліотека електронних наочностей вчителя інформатики

Дорогі друзі!

Пропоную бібліотеку авторських навчальних комп’ютерних презентації з інформатики. Це - інтерактивний методичний посібник для вчителя інформатики.

До бібліотеки включено електронні наочності з інформатики для 5, 6, 9, 10, 11 класів, курсів за вибором «Microsoft Excel у профільному навчанні», «Основи комп’ютерної графіки», “Основи веб-дизайну”, “Основи створення комп’ютерних презентацій”, «Основи Інтернету», матеріали для вивчення профільної інформатики: основи об’єктно-орієнтованої мови програмування C#».

Папка з матеріалами посібника міститься на Google-диску. Рекомендую: спочатку завантажити на власний комп'ютер всю теку, а потім запустити файл autоrun.

Перейти за посиланням

Учні профільного класу навчаються в обласному факультативі з програмування

Нові проекти

Учні 10-Б класу вчилися створювати інтерактивні вправи на платформі сайту http://learningapps.org/

Ось деякі із них:

Табличний процесор

Microsoft Office Publisher 2010


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz