Меню сайту
Пошук


Науково-дослідницька робота вчителя історії Рудого О.В.

Вчитель історії СЗШ № 8 Рудий О.В. - вчитель новатор, його науково-дослідницька робота різностороння та результативна. Олег Васильович розробив близько 35 електронних посібників з історії, правознавства, інформатики. 

16 вересня Олег Васильович зустрічався з учасниками обласного семінару для бібліотекарів: "Бібліотека у форматі пошуку майбутнього", де вчитель розповідав про втрати України в 2 Світовій війні.

19–20 травня 2015 року співробітники Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» у співробітництві з Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Житомирським державнимуніверситетом іменіІванаФранка провели Всеукраїнський семінар для вчителів історії та методистів «Інноваційні технології в шкільній історичній освіті». Учасниками заходу стали майже півсотні вчених, методистів, директорів шкіл та вчителів з різних областей України. Вчитель історії нашої школи Олег Васильович Рудий презентував учасникам досвід використання мультимедійних посібників на уроках історії. 

28–29 вересня пройшов Фінал ХІ Міжнародного конкурсу творчих робіт «Уроки війн та Голокосту – уроки толерантності», організований Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» та Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» за підтримки Міністерства освіти і науки України.  О.В. Рудий  у номінації «Мультимедійні технології» посів друге місце зі своїм мультимедійним дидактичним посібником «День Перемоги. Визволення Проскурова. Частина І». 

В фіналі ІХ та Х Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів та вчителів «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності» у вчителя 1 місце.

Також наш вчитель історії брав участь у вересні минулого року в дніпропетровському центрі "Менора" у відкритті роботи україно-польської комісії. Мета комісії - проаналізувати існуючі підручники історії на предмет висвітлення міжнаціональних відносин, і внести в них максимально правдиву інформацію про геноциди і війнах.

Також у Дніпропетровську відбувся фінал Х Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів та вчителів «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності», організаторами якого є Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» та Музей «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні», у якому Рудий О.В. брав активну участь

У номінації «Педагогічна майстерність» вражаюче виглядав мультимедійний методичний посібник «Енциклопедія Голокосту» Олега Васильовича Рудого. Посібник, що має важливі практичні можливості, викликало величезний інтерес не тільки у журі, а й у присутніх педагогів.

Вчитель історії О.В. Рудий є активним учасником семінарів, працював у журі конкурсу "Вчитель року".

 

Вчитель новатор Рудий О.В. був учасником телевізійної передачі, був учасником міжнародного семінару в Ізраїлі. 

 

Олег Васильович приймав участь у захисті міжнародних проектів на міжнародних конкурсах

 

За плідну науково-дослідницьку роботу вчитель отримав подяки та нагороди від міської влади


 


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz