Меню сайту
Пошук


Свято відкриття спортивного майданчику

Спортивне свято – відкриття спортивного майданчику у СЗОШ № 8 м. Хмельницького

20.09.2018 р. до школи завітали: мер міста Хмельницького Симчишин Олександр, працівники департаменту освіти та науки хмельницької міської ради, преса, батьки, педагоги та учні школи.

Школа в очікування свята, вишикувалась на побудованому спортивному майданчику, прикрашеному по святковому.

 

 

Ведучі свята Матюшко Максим та Крушинська Анастасія. З піснею «Школа Надії» зустріли учасників свята учениці школи Вакуленок Софія, Бондар Анна, Данілевська Катя та вчитель музика Слободенюк Тетяна.

  

Ведучі свята привітали учнів,  вчителів, батьків, гостів на святі, що символізує спорт, здоровя, красу та гармонію  з нагоди   відкриття   шкільного  спортивного  майданчика!

Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,—
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є — дорога, явори,
усе моє, все зветься — Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.

Директор  оголосив відкритим урочисте свято. Звучить гімн і школа урочисто його виконує. З привітанням виступив міський голова Олександр Симчишин

О Спорт! Несеш ти радість, щастя й мир,
Немов ріка весняні води.
Та під  покровом твоїх крил
Племена дружать і народи.

На ґрунті дружби і змагань
Фонтаном б’ють джерела чисті.
І п’ють ту воду без вагань,
І немічні і мускулисті.

То ж на вустах твоє ім’я
На стадіоні, у  наметі…

О Спорт! Ти — мир і надбання
Усіх народів на планеті!

 

Неодноразово гімн нашої неньки України лунав у різних куточках земної кулі….. і не просто так, а від величезної гордості за перемогу наших співвітчизників, що змогли досягнути вершин у великому спорті. Ми всі їх знаємо – це й Віталій та Володимир Кличко, Яна Клочкова, Лілія Підкопаєва, Андрій Шевченко, Василь Вірастюк,  Ольга Харлан, Наталія Доборинська, наша хмельничанка Ірина Мерлені та багато-багато інших.

 

Із гордістю скажемо, що в нашій школі створили власний міні-список  спортсменів-перлинок, якими ми також пишаємося. Вони найкращі спортсмени школи, які є призерами та переможцями міських, обласних та Всеукраїнських рівнів, а у подальшому, можливо, й майбутні олімпійці…

 

Парадом пройшли спортсмени школи:

І.   Переможці міських рівнів: Ревега Катерина, Мазур Ілля, Когут Каріна, Кушнір Мар’ян, Романюк Максим, Горобняк Богдан, Саприкін Іван, Марчук Артем

ІІ. Переможці обласних рівнів: Курний Назар, Мельник Назар, Галамай Ольга, Пшеничко Анна, Поліщук Валерій, Кушнір Мар’ян, Паньков Влад, Грищук Іван, Махлай Ілля, Сторожук Мілана

ІІІ. Переможці Всеукраїнських рівнів: Андрійчук Роман, Михайлова Олександра, Дячок Євген, Скоробагатий Роман, Чорногод Ілля, Маланчій Тетяна, Дячок Софія, Качур Дмитро, Стецюк Вадим,  Лунін Максим, Гальміз Ольга, Войтов Вадим, Сторожук Кіріл, Чудо Роман, Бітнер Антон, Фурман Софія,  Нікітин Денис, Юрчук Віталій, Фурман Марія, Шулик Владислав, Волкова Катерина, Тарахкало Артур, Вуйлов Влад

  

  

На спортивний майданчик запросили шкільну футбольну команду, тренер Терлецький Даніїл Олександрович

 

 

Природа створила все, щоб людина була щасливою…… яскраве сонце, чисту воду, чарівні весняні квіти, хвилі достиглого жита, тьохкання соловейка у лузі… і нас людей – сильних, розумних, сміливих, здорових. І в цьому бутті кожній людині доводиться вибирати…..

 

Відкриття нашого спортивного майданчика ми присвячуємо активному способу життя та  присвячуємо цей день  руховій активності.

Право відкрити спортивний футбольний майданчик надано міському голові Олександру Симчишину, директору школи Сергію Коріньовському та учню 11-го класу Баб’яку  Владиславу.

А далі школярі запросили зробити перший символічний удар по воротах Олександра Симчишина, воротар - Кушнір Марян. Мер міста подарував юним футболістам футбольний м'яч.

 

Спорт – це сила, мужність, боротьба, порив до перемоги…

Це краса, граціозність, натхнення…

Це випробовування волі, сміливості, витривалості… 

Це швидкість і рух, що відкривають нові далі…

Це безупинний пошук, свято людської досконалості!

Бажаємо всім нам спортивних рекордів  та  незламної волі до перемоги та міцного здоров’я! Всі свої досягнення та перемоги школярі присвячують нашій Україні та рідному місту Хмельницькому

Країно моя — Україно,
Ще пращурів пам’ять жива,
Знайома тут кожна стежина,
І сонце мене зігріва.

 

Хай пісня твоя, Україно,
Злітає, як птах у блакить,
А мова твоя солов’їна
У кожній оселі звучить.

 

Далі директор школи оголосив про закриття свята  з нагоди відкриття спортивного майданчика. І знову школа свіває Гімн України.

Солісти школи Анна Бондар та Софія Вакуленок виконали пісню «Сонце нам сяє», та група учнів виконали флешмоб «Спорт – це Україна»

  

 

І на завершення юні футболісти шкільної футбольної команди провели невелику гру на своєму новому полі.

І, звичайно, - світлини на пам'ять  

  


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz