Меню сайту
Пошук


Свято осені у старшій школі

У актовій залі школи традиційно зібралася молодь зустріти Осінь. Під звуки Шопена "Мелодія осені" ведучі відкрили свято та запросили Осінь. Крім вітання осіннім іменинникам, звучали й інші пісні у виконанні одинадцятикласників. А ось для конкурсної програми запросили осінніх панночок з різних класів, які крім традиційної візитки, демонстрували свою ерудицію, створювали зачіски з осінніми мотивами, конструювали букети, презентували шкільну форму і антимоду, демонстрували свої таланти, співаючи улюблені пісні. Організаторами вечора були учні 11-А класу, які забезпечили і чудову музику у супровід і створили кліпи про учасниць конкурсу, підготували подарунки переможницям, голосування в залі, злагоджену роботу журі.
Перегляньте світлини із свята.
   
Конкурс дизайну осіннього букета

Мода і антимода у школі
  
Конкурс "Юна перукарочка"
   
Учасниці свята - осінні панночки демонструють свої таланти 
       
Вітання осіннім іменинникам дарували Куніцька Анна і Шелест Ростислав
   
Організатори святкового дійства - учні 11-А класуВсім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz