Меню сайту
Пошук


Про методики та досвід інклюзивної освіти

27 – 28 квітня 2016 року відбулась ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція „Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації”, організатором якої виступив Хмельницький інститут соціальних технологій Університету „Україна” в партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні. 

У роботі конференції брали участь представники і нашого педагогічного колективу. Ділилися досвідом роботи заступник директора початкової школи Горбатюк О.Ф. "Про роботу СЗОШ №8 над втіленням проекту інтеграції дітей з особливими потребами у загальноосвітню школу" та вчитель інклюзивного класу Атаманюк Н.В. "Про організацію очно-дистанційного навчання та використання хмарних технологій у навчанні дітей з особливими потребами".

 

  
Під час роботи конференції обговорювались питання, що стосуються проблем соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю з особливими потребами в закладах освіти інклюзивної орієнтації; нормативно-правового, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення інтегрованого та інклюзивного навчання; організації підготовки фахівців соціальної сфери для роботи з особами означеної категорії; а також актуальні аспекти використання досвіду роботи з студентською молоддю з особливими потребами до подолання викликів, з якими стикаються воїни АТО.

 


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz