Меню сайту
Пошук


Педагогічний консиліум "Адаптація п'ятикласників"

Проблеми адаптації учнів 5-х класів були центром уваги педагогів весь період вересня-жовтня, про що на консиліумі вели мову адміністрація школи, вчителі, початкової школи та вчителі, які працюють з п'ятикласниками у цьому навчальному році. На консиліумі також виступала старший бібліотекар з аналізом залучення учнів 5-х класів до роботи бібліотеки та користування ними книгами бібліотеки.

   

  

 Перегляньте відеінтерв'ю з ученицями 5-х класів 

Про цікаві форми роботи по згуртуванню, адаптації учнів 5 Б класу розповіла класний керівник Мельник Т.І. Ще в травні Тетяна Іванівна із своїми випускниками зустрічалася із учнівським та батьківським колективами свого майбутнього класу. У гості прийшли з подарунками: короваєм, плакатом у вигляді серця, та молодими деревами - дубками.

 

 

А потім зустріч на першому дзвонику та на першому уроці

 

Посвята у п'ятикласники

Нові учителі, кабінети, нові форми та методи роботи на уроках, нові враження, знання, почуття, переконання.

 

У краєзнавчому музеї

 

Екскурсія в Острозьку академію

 

Відпочинок на природі

На батьківських зборах кожен вчитель спілкувався з батьками


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz