Меню сайту
Пошук


Педагогічна рада, 28 грудня 2018

28 грудня 2018 року педагогічний колектив школи зібрався на педагогічну раду.

Порядок денний

 1. Про  роботу педагогічного колективу щодо запровадження сучасних інформаційно-комунікативних технологій під час викладання навчальних дисциплін та у виховній роботі (Маланчій В.О.)
  1. Електронний супровід уроку. Застосування сучасних інформаційно-комунікативних технологій під час викладання навчальних дисциплін та в роботі класного керівника (Атаманюк Н.В.)
  2. Програмне середовище Google Class в практиці роботи закладу загальної середньої освіти (Мотревич Л.В.)
  3. Інтерактивна платформа LearningApps та її використання в роботі вчителя (Тесля О.М.)
  4. Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках в початковій школі (Козак Н.О.)
  5. Інтерактивний сервіс Plickers в роботі вчителя. Застосування електронних засобів опитування та тестування учнів (Маланчій В.О.)

  

Заступник директора з навчально-виховної роботи Маланчій В.О. говорила про запровадження сучасних інформаційно-комунікативних технологій під час викладання навчальних дисциплін та у виховній роботі.  (Матеріали педагогічної ради: презентація, виступ)

Педагоги на новорічній ялинці обирали для себе дві сніжинки-картки для подальшої роботи у групах, майстер-класах.

 

Про інтерактивний сервіс Plickers в роботі вчителя і застосування електронних засобів опитування та тестування учнів (майстер-клас проводила Маланчій В.О.)

  

Вчителі інформатики Л.В. Мотревич та Тесля О.М. зібрали колег біля комп'ютерів. Л. Мотревич говорила про методику використання програмного середовища Google Class в практиці роботи закладу загальної середньої освіти та вчила колег створювати клас із залученням учнів. О. Тесля ще раз зупинилася на методиці використання інтерактивної платформи LearningApps та її використання в роботі вчителя (переглянути зміст виступу О.Теслі та презентацію). 

   

Про електронний супровід уроку, застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій під час викладання навчальних дисциплін та в роботі класного керівника говорила вчитель початкових класів Атаманюк Н.В. (переглянути матеріали)

  

Вчитель англійської мови Козак Н.О. вела мову про використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках англійської мови в початковій школі (зміст виступу та презентацію Козак Н.О. переглянути тут)


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz