Меню сайту
Пошук


Педагогічні ради

28 грудня 2015 р. відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Про роботу педагогічного колективу  по формуванню мотивації навчальної діяльності учнів в умовах впровадження нового державного стандарту базової і повної загальної освіти" 

25 січня 2016 р. відбулося чергове засідання педагогічної ради школи. Питання, що обговорювались:

1. Аналіз якості знань випускників виявлених під час проведення ДПА та ЗНО у порівнянні із загальноосвітніми закладами міста (доповідала директор школи Халатурник Г.І.)

2. Про систему роботи щодо підвищення якості знань та результативності участи випускників у ЗНО (доповідав заступник директора з НВР Коріньовський С.П.)

 

Переглянути презентацію із виступу заступника директора з НВР Коріньовського С.П.

в обговоренні питань приймали участь учителі Гуменюк О.В., Дядик Г.І., Кушляк В.В., Кіча О.В., Кравчук Г.Т. з аналізом результативності випускників у ЗНО за останні 3 роки та основними питаннями щодо підвищення якості знань учнів у підготовці до ДПА та ЗНО.

  

Вчитель історії Гуменюк О.В. зупинився на питанні організації навчально-виховного процесу щодо підвищення якості знань учнів на уроках історії України.
З аналізом результативності ЗНО випускників 2013-2015 р. та ходом підготовки до ЗНО з української мови виступала вчитель української мови та літератури Дядик Г.І.   
Про підвищення якості знань учнів під час підготовки до ЗНО на уроках іноземної мови вела мову вчитель англійської мови Кушляк В.В. 
 А вчитель математики Кіча О.В. зупинилась на питанні підвищення якості знань учнів під час підготовки до ЗНО на уроках математики.

 

 

До обговорення залучилась вчитель математики Кравчук Г.Т., яка навела приклади використання інтернет-ресурсів (сайту ЯКлас) для підготовки до ЗНО з математики.


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz