Меню сайту
Пошук


Національно-патріотичне виховання. Педрада

23 березня 2016 р. у школі відбулося засідання педагогічної ради з питання "Виховання громадянина засобами національно-патріотичного та родинного виховання"

 

        

З доповіддю виступила заступник директора з виховної роботи Малюкова О.А.

 

       

З доповіддю ЗДВР можна ознайомитися тутЕлектронний супровід (презентація) доповіді

В обговоренні брали участь вчителі школи:

  • Мельник Т.І., вчитель української мови та літератури, класний керівник 6-Б класу, яка створила власними зусиллями кабінет Національного відродження, вчителька є прикладом в організації патріотичного виховання. Тетяна Іванівна розкрила "Форми, методи і засоби патріотичного виховання". Невдовзі на сторінках нашого сайту Ви зможете познайомитися із досвідом роботи Тетяни Іванівни та її кабінетом Національного відродження

Комп'ютерна презентація до виступу Мельник Т.І.

  

  • Мельник О.О., практичний психолог школи з аналізом ролі педагогічного та батьківського колективу у вихованні патріотів України. Ольга Олексіївна детально розкрила вплив сім'ї на формування особистості.

Комп'ютерна презентація до виступу Мельник О.О.

        

  • Маланчій В., вчитель початкових класів, яка поділилася цікавим досвідом патріотичного виховання на уроках "Формування цінностей патріота у молодших школярів"

Комп'ютерна презентація до виступу Маланчій В.О.

          

  • Мороз Л.О., вчитель хімії, яка зупинилася на змісті і ролі патріотичного виховання на уроках хімії, презентувала свій методичний посібник

Посилання на підручник вчителя Мороз Л.О.

          

  • Гончар Н.М., вчитель німецької мови, яка поділилася досвідом організації патріотичного виховання в позакласній роборті, а саме "Виховання патріотизму школярів в контексті родинного виховання "

Комп'ютерна презентація до виступу Гончар Н.М.

          

  • Телюх Л.М., вчитель початкових класів, яка розкрила роль батьків у патріотичному вихованні молоді та поділилася власним досвідом роботи з батьківськими колективами її класів.

Комп'ютерна презентація до виступу Телюх Л.М.

        

Олена Анатоліївна підвела підсумки в обговоренні її доповіді, відмітила педагогів, які проводять значну роботу з патріотичного виховання, прочитала проект рішення педради.

З другого питання педагогічної ради виступив заступник директора з навчально-виховної роботи Коріньовський С.П. Педагогічна рада обговорила та прийняла рішення з питань: про проведення ДПА у 2015-2016 н.р. та  про звільнення від ДПА та ЗНО  учениці 11-А класу.

      


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz