Меню сайту
Категорії розділу
Пошук

Каталог - Сайти шкіл та освітніх закладів

Випускникам школи

Стали відомі найперспективніші професії майбутнього


Футурологи склали список із десяти найбільш затребуваних професій найближчого майбутнього. Про це повідомляє портал Futurism.

Експертами виступили провідний футуролог Інституту Да Вінчі в США Томас Фрай, стратегічний дизайнер Джо Тенкерслі, оглядач журналу Today Tomorrow Global Грем Кордінгтон та інші. На їхню думку, до 2025 року деякі популярні нині професії зникнуть, тому що людей замінять машини і комп’ютери. На зміну прийдуть нові спеціальності.

Список відкривають фахівці з нейроімплантації. У найближчі роки очікується ривок у розвитку нейротехнологій. Нейрохірургія мозку, його імплантація, протезування та сканування перетворяться на широку сферу діяльності. Відповідно, потрібні фахівці.

На другому місці – майстри з обслуговування “розумних будинків”. Помешкання все частіше обладнують комп’ютерним управлінням. Через 5 років, за прогнозами, галузь “інтернету речей” перетвориться на гігантський ринок з річним оборотом в $19 трлн. З’являться робочі місця для інженерів і техперсоналу.

На третьому місці – дизайнери віртуальної реальності. Ця професія теж пов’язана з “розумними будинками”. Зі зростанням попиту на таке житло зростатиме потреба в дизайнерах. Завдання фахівця – розширити можливості застосування “інтернету речей” за бажанням замовника. Наприклад, дизайнер зможе додати будинку пристрої для віртуальних розваг, що не входять до стандартної заводської комплектації.

До списку найперспективніших також включені професії дистанційного викладача, міського фермера, терабайтера, наномедика, спеціаліста в сфері тривимірного друку, інженера трубопровідного транспорту та індивідуального інструктора зі здорового способу життя.

 

Графік проведення основної сесії ЗНО-2017

українська мова і література

23 травня

іспанська мова

25 травня

німецька мова

25 травня

французька мова

25 травня

англійська мова

29 травня

математика

31 травня

історія України

02 червня

російська мова

06 червня

біологія

08 червня

географія

12 червня

фізика

14 червня

хімія

16 червня

Детальніше

Визначення результатів ЗНО
У 2017 році результати ЗНО  із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА Детальніше

Умови прийому на навчання до ВНЗ України в 2017 році (Читати тут)

Довідник вузів України те пошук вузів за предметами ЗНО

Новини вступної кампанії 2015

Умови для вступу у ВНЗ

Як підготуватися до проходження ЗНО

  • У систему самопідготовки потрібно активно вводити тестові технології, адже недаремно говорять, що «неможливо навчитися плавати, стоячи на березі». Тренування у виконанні тестових завдань дозволяють реально підвищити тестовий бал.
  • Знаючи типові конструкції тестових завдань, Ви практично не будете витрачати час на розуміння інструкції. Під час таких тренувань формуються відповідні навички саморегуляції і самоконтролю.
  • Склади план занять. Для початку потрібно визначити: хто ти – "сова” чи "жайворонок”, і відповідно до цього максимально використовувати ранковий чи вечірній час
  • Складаючи план на кожен день підготовки, необхідно чітко з'ясувати, що саме сьогодні буде вивчатися. Не взагалі: "трохи позаймаюся”, а які саме розділи чи теми. 
  • Почни з найважчого (з того розділу, який знаєш гірше всього).Якщо тобі важко "розкачатися”, можна розпочати з того матеріалу, який тобі більше всього цікавий. Можливо, поступово ти ввійдеш у робочий ритм і справи підуть…
  • Не варто прагнути до того, щоб прочитати і запам'ятати напам'ять увесь підручник. Корисно структурувати матеріал за рахунок складання планів, схем, причому бажано на папері. Плани, опорні схеми корисні і тому, що їх легко використовувати під час швидкого повторення матеріалу.
  • Чергуй заняття і відпочинок. Наприклад, 40 хвилин занять, потім 10 хвилин – перерва. 
  • Психологи радять увести в інтер'єр кімнати жовтий і фіолетовий кольори, оскільки вони підвищують інтелектуальну активність. Для цього буває достатньо якої-небудь картинки в цих тонах. 
  • Виконуй якнайбільше різноманітних тестів з того чи іншого предмета. Ці тренування ознайомлять тебе з конструкціями тестових завдань.
  • Тренуйся із секундоміром у руках (на завдання з однією правильною відповіддю в середньому потрібно 1-2 хвилини).

 


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Це цікаво!
Під землею виявлений Гігантський Океан, який в три рази більше всіх океанів на Землі Радимо прочитати
Україна надзвичайна! Перейти на блог
ТОП 9 Youtube каналів українською мовою з розвиваючим відео для дітей (для вчителів, батьків, учнів)
МОН пропонують відмовитись від «зубріння» в школі Читайте тут 
Освіта майбутнього: поступовий відхід в онлайн Читайте тут
Міносвіти схвалило зміни до навчальних програм для 9 - 11 класів Прочитати

Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz