Меню сайту
Пошук


Випускникам школи

Стартує реєстрація на ЗНО-2018. Усе, що слід знати учасникові


Український Центр оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/regions/

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти  https://vintest.org.ua/ 

Реєстрація на ЗНО-2018 триватиме з 6 лютого до 19 березня. 

Внесення змін до реєстраційних даних відбуватиметься з 6 лютого до 2 квітня 2018 року, повідомляє Український центр якості освіти. Щоби зареєструватися на ЗНО-2018, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, зібрати пакет документів і подати його до регіонального центру. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу "Зареєструватися" на сайті УЦОЯО.

Детальніше

Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2018 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Докладніше про процедуру реєстрації на ЗНО-2018...

Для кожного зареєстрованого абітурієнта на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Стали відомі найперспективніші професії майбутнього


Футурологи склали список із десяти найбільш затребуваних професій найближчого майбутнього. Про це повідомляє портал Futurism.

Експертами виступили провідний футуролог Інституту Да Вінчі в США Томас Фрай, стратегічний дизайнер Джо Тенкерслі, оглядач журналу Today Tomorrow Global Грем Кордінгтон та інші. На їхню думку, до 2025 року деякі популярні нині професії зникнуть, тому що людей замінять машини і комп’ютери. На зміну прийдуть нові спеціальності.

Список відкривають фахівці з нейроімплантації. У найближчі роки очікується ривок у розвитку нейротехнологій. Нейрохірургія мозку, його імплантація, протезування та сканування перетворяться на широку сферу діяльності. Відповідно, потрібні фахівці.

На другому місці – майстри з обслуговування “розумних будинків”. Помешкання все частіше обладнують комп’ютерним управлінням. Через 5 років, за прогнозами, галузь “інтернету речей” перетвориться на гігантський ринок з річним оборотом в $19 трлн. З’являться робочі місця для інженерів і техперсоналу.

На третьому місці – дизайнери віртуальної реальності. Ця професія теж пов’язана з “розумними будинками”. Зі зростанням попиту на таке житло зростатиме потреба в дизайнерах. Завдання фахівця – розширити можливості застосування “інтернету речей” за бажанням замовника. Наприклад, дизайнер зможе додати будинку пристрої для віртуальних розваг, що не входять до стандартної заводської комплектації.

До списку найперспективніших також включені професії дистанційного викладача, міського фермера, терабайтера, наномедика, спеціаліста в сфері тривимірного друку, інженера трубопровідного транспорту та індивідуального інструктора зі здорового способу життя.

 

Графік проведення основної сесії ЗНО-2017

українська мова і література

23 травня

іспанська мова

25 травня

німецька мова

25 травня

французька мова

25 травня

англійська мова

29 травня

математика

31 травня

історія України

02 червня

російська мова

06 червня

біологія

08 червня

географія

12 червня

фізика

14 червня

хімія

16 червня

Детальніше

Визначення результатів ЗНО
У 2017 році результати ЗНО  із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА Детальніше

Умови прийому на навчання до ВНЗ України в 2017 році (Читати тут)

Довідник вузів України те пошук вузів за предметами ЗНО

Новини вступної кампанії 2015

Умови для вступу у ВНЗ

Як підготуватися до проходження ЗНО

  • У систему самопідготовки потрібно активно вводити тестові технології, адже недаремно говорять, що «неможливо навчитися плавати, стоячи на березі». Тренування у виконанні тестових завдань дозволяють реально підвищити тестовий бал.
  • Знаючи типові конструкції тестових завдань, Ви практично не будете витрачати час на розуміння інструкції. Під час таких тренувань формуються відповідні навички саморегуляції і самоконтролю.
  • Склади план занять. Для початку потрібно визначити: хто ти – "сова” чи "жайворонок”, і відповідно до цього максимально використовувати ранковий чи вечірній час
  • Складаючи план на кожен день підготовки, необхідно чітко з'ясувати, що саме сьогодні буде вивчатися. Не взагалі: "трохи позаймаюся”, а які саме розділи чи теми. 
  • Почни з найважчого (з того розділу, який знаєш гірше всього).Якщо тобі важко "розкачатися”, можна розпочати з того матеріалу, який тобі більше всього цікавий. Можливо, поступово ти ввійдеш у робочий ритм і справи підуть…
  • Не варто прагнути до того, щоб прочитати і запам'ятати напам'ять увесь підручник. Корисно структурувати матеріал за рахунок складання планів, схем, причому бажано на папері. Плани, опорні схеми корисні і тому, що їх легко використовувати під час швидкого повторення матеріалу.
  • Чергуй заняття і відпочинок. Наприклад, 40 хвилин занять, потім 10 хвилин – перерва. 
  • Психологи радять увести в інтер'єр кімнати жовтий і фіолетовий кольори, оскільки вони підвищують інтелектуальну активність. Для цього буває достатньо якої-небудь картинки в цих тонах. 
  • Виконуй якнайбільше різноманітних тестів з того чи іншого предмета. Ці тренування ознайомлять тебе з конструкціями тестових завдань.
  • Тренуйся із секундоміром у руках (на завдання з однією правильною відповіддю в середньому потрібно 1-2 хвилини).

 


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz