Меню сайту
Пошук


Мультимедійні технології

Проектні та мультимедійні технології

Вже традиційними стали громадські слухання проектів учнів у школі . За результатами проектної діяльності в методичному кабінеті школи створена медіатека навчальних, прикладних програм з більшості навчальних предметів.

Ось і на цей раз в рамках декади інформатики була проведена презентація учнівських проектів "Вивчаємо хімію"

Спільний довготривалий проект з хімії та інформаційних технологій - створено 20 змістовних, яскравих навчальних комп'ютерних презентацій з хімії та різних тем для позакласної роботи.

Познайомтеся із темами деяких із них (самі роботи учнів будуть після коррекції розміщені на сайті вчителя хімії Мороз Л.О.).

 

 

 

 Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz