Меню сайту
Пошук


Квест-гра "Місто своїми руками"

Радуйся, земле, свято в нас, свято! 

Йдуть понад Бугом хлопці й дічата.

Земе Хмельницька, рідний наш краю,

Кращого в світі, мабуть, немає.

Яблуні білі, сяйво калини.

І неповторна пісня Вкраїни.

 

 

В СЗОШ  №8  проводився квест гра-вікторина "Місто своїми руками". Йшла розмова про найдорожче серцю кожної людини - її малу Батьківщину, рідне місто, у якому всі учні, учасники гри, народилися, живуть, навчаються, радіють кожному дню...

 

Школи № 7, 8, 9, 12, 23, 14 представили свої команди для змагань у конкурсах "Візитівка", Розминка "Наскільки добре я знаю своє місто", та "Пантоміми" "Робота влади".

 

Битви шкіл захопили дітей, члени команд проявили знання, кмітливість, артистизм. А команда СЗОШ № 12 стала переможцем у цій грі.

 


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz