Меню сайту
Пошук


Історичний турнір "Моя маленька Батьківщина"

 З метою розширення і поглиблення знань учнів про рідне місто Хмельницький, його історію; з метою формування усвідомлення рідного міста як часточку України, значення рідного краю у житті кожної людини, виховання любові до рідного краю учні 7-х класів говорили про Хмельницький рідний, диво – красень!

Організатор історичного турніру - вчитель історії Смутко В.І., художній керівник Хмельницька Н.М.

Під час історичного турніру «Моя маленька Батьківщина» вболівальники переглядали  фільми: "Про місто Хмельницький", "Наше рідне місто" та "Хмельницький – моє рідне місто".

У грі прийняли участь: команда «Юні хмельничани», 7- А клас; команда 7 – Б класу «Три стріли» та  команда 7 – В класу  «Ерудит».

  

Звучала пісня «Мій край» (Це край, де я родилась і живу…) у виконанні учениць 8– Б класу. 

Гра складалася з 10 конкурсів:

 • конкурс "Візитка" - командири представляли свої команди (назва команди, девіз, емблема); 
 • конкурс "Старий розвідник" ( Заповнення пропусків в історичному тексті); 
 • конкурс "Літописець" (написання прізвищ мерів м.Хмельницького періоду незалежності); 
 • конкурс "Вікторина"(кожна команда отримала по 10 однакових запитань);
 • конкурс "Пам’ятники мого міста" (показ 5 пам’ятників на екрані, кожний під номером - завдання назвати памятник під певним номером); 
 • конкурс "Мелодія мого міста" (звучить пісня  Надії Пукас «Проскурівський вальс», назвати автора пісні і сказати, де вона звучить); 
 • конкурс "Втрачений лист" (учасники команд розшифровували слова); 
 • конкурс "Запитуйте. Відповідаємо" (запитання зачитувались; відповідь учні записували на аркушах паперу); 
 • конкурс "Митці мого міста" (хто більше напише прізвищ письменників, поетів нашого міста; за декламування творів - додаткові бали); 
 • конкурс "Привітання мешканцям міста з нагоди свята міста".
      

Журі оцінювало команди, командирів команд, найактивніших учасників, вболівальників. Склад  журі: заступник директора з виховної роботи – Малюкова Олена Анатоліївна, бБібліотекар школи – Безчасна Лариса Іванівна, вчитель зарубіжної літератури – Шенькарук Антоніна Вікторівна.

    


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz