Меню сайту
Пошук


Інтерактивні вправи з англійської мови 5 клас

Шановні учні 5-х класів!

Пропонуємо виконати авторські вправи вчителя англійської мови Маланчій В.О.

1. Read the postcards and look at the information below. Guess where these people are. Discuss in a group (Прочитайте листівки і подивитися на інформацію нижче. Вгадайте, де ці люди. Обговоріть в групі)

2.  Read the text. Fill in the missing words (Читай текст. Заповніть пропущені слова).

3. Find ten words connected with the weather (Знайти десять слів, пов'язаних з погодою). 

4. Match the pictures with their definitions (співставити малюнки з їх назвами). 

5. Обрати правильне допоміжне дієслово do / does. 

Завдання для 5 класу для вправляння у вживанні теперішнього неозначеного та минулого неозначеного часів. Розкрий дужки, постав дієслово у потрібному часі.

Вправи для перевірки знань минулих форм неправильних дієслів. Впиши слова на місце пропусків.

Вправа для перевірки знань минулих форм неправильних дієслів. Впиши слова на місце пропусків. Вправа на вивчення нових лексичних одиниць з теми «Одяг». Натисни на картку зі словом, послухай. З’єднай картку з відповідним малюнком.

Розкрий дужки, ставлячи дієслова у теперішньому неозначеному або минулому неозначеному часі. Прочитай речення. Обери слова на місце пропусків серед запропонованих варіантів.


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz