Меню сайту
Пошук


Інклюзивна освіта

«Успішна інклюзія в закладі загальної середньої освіти: крок за кроком»

17 жовтня школа зустрічала черговий раз педагогів, які забезпечують організацію інклюзивної освіти у школах міста. 
Педагоги нашої школи володіють технологіями роботи у класах інклюзивного навчання і багато років вже впроваджують їх у школі. Розповаісти є що, поділитись є чим. Тож до нас ідуть на навчання фахівці з різних шкіл міста.
Практичне заняття з елементами тренінгу «Успішна інклюзія в закладі загальної середньої освіти: крок за кроком» для асистентів вчителів інклюзивних класів в рамках тижня поінформованості про дітей з особливими освітніми потребами.

 

 

 


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz