Меню сайту
Пошук


І знову зустріч

Зустріч з ветеранами

З нагоди 72-ї річниці визволення Поділля у школі проводились зустрічі, класні години, години пам’яті.

23 березня у школу завітали знамениті та очікувані гості. Це: Кудімов П.Г. – голова Хмельницької міської ради ветеранів, заступник голови первинної організації ветеранів України; Величко Т.І. – частий гість нашої школи; Купратий В.І. – голова обласної організації ветеранів; Сторожук А.І. – голова  обласної ради в’язнів; Садиков М.М. – голова обласної ради ветеранів афганської війни.

Учні приготували програму «Допоки пам'ять в нас живе…».

 

Ветеранський хор співав бойових пісень.

Учні слухали бойові спогади ветеранів та дарували їм свої пісні та вірші.

    

Телеканал «М» проводив зйомку дійства а також  запис розповіді завідуючої шкільним музеєм Вознюк Т.М., яка розповіла про роботу ради музею та провела для гостей екскурсію по музею. Відзнятий матеріал транслювався по місцевому радіо та телебаченні.


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz