![]() |
Меню сайту
Пошук
![]() |
Для батьківІнформація для батьків Розклад уроків для учнів 5-11 класів на ІІ семестр 2018-2019 навчального року (переглянути) Розклад дзвінків (переглянути) Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків. Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!
Електронні версії підручників для 1, 5 та 10 класів – опубліковано!В Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти опубліковано електронні версії підручників для 1, 5 та 9, 10 класів, двомовні словники, посібники серії «Шкільна бібліотека» та методичні матеріали для педагогів. Електронні версії підручників у pdf – форматі будуть у відкритому безоплатному доступі упродовж 5 років із часу їх оприлюднення. Вони покликані допомагати учням в успішному освоєнні навчальної програми, підсиленні ефекту пізнання та полегшити і професійну діяльність сучасного вчителя. Також на сайті ІМЗО опубліковано гіперпосилання на електронні версії підручників для 4,7,8 класів, які фізично розміщені на веб-сайтах видавництв. Електронні версії підручників для учнів 1-х класів Електронні версії підручників для учнів 4-х класів Електронні версії підручників для учнів 5-х класів Електронні версії підручників для учнів 7-х класів Електронні версії підручників для учнів 8-х класів Електронні версії підручників для учнів 9-х класів Електронні версії підручників для учнів 10-х класів Посібники серії “Шкільна бібліотека” Електронна бібліотека розроблена відповідно до статті 75 Закону України «Про освіту», згідно якої центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки забезпечує створення та функціонування спеціального інформаційного ресурсу в мережі Інтернет, на якому у вільному доступі в повному обсязі розміщуються безкоштовні електронні версії підручників або електронні підручники для здобуття повної загальної середньої освіти.
СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВДержавна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! За 2015 рік в Україні виникло більше 60 тисяч пожеж, під час яких загинуло 1266 осіб, з них 40 дітей. Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків. Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих! Шановні батьки, управління освіти м. Хмельницького створило громадську раду та запроваджує форму пропозицій/скарг (на які в міру своїх можливостей спробує реагувати).
Пам’ятки для батьків
Поради батькам
Висновки: Тест «Які ви батьки?» Визначте ті фрази, які ви часто використовуєте в спілкуванні з дітьми.
Ключ до тесту «Які ви батьки?» 7 – 8 балів – ви живете з дитиною душа в душу. Вона щиро любить і поважає вас. Ваші стосунки з дитиною позитивно впливають на становлення особистості.
Тест Чи хороші ви батьки? Перша цифра після кожного запитання відповідає ствердженню «так», друга— запереченню «ні», третя означає — «іноді».
Тепер підсумуємо. Знайдіть суму. Якщо вона становитиме 50 — ви ідеальні батьки, такі ідеальні, що можна замислитися, чи на всі питання відповідали щиро. 35—45 — ви дуже любите дитину, відчуваєте всю важливість своїх обов'язків перед нею. 30—34 — взагалі ви непогані батьки, хоча часом і припускаєтесь помилок, які «підривають» ваш авторитет перед дитиною. 25—29 — на жаль, у багатьох ситуаціях ви не є досконалі вихователі, й діти, мабуть, не почуваються з вами досить добре і просто. 20—24 — ви зовсім непослідовні у вчинках, надто часто робите те, чого не варто робити ніколи. Діти не знають, коли і в чому вони можуть на вас покластися. 19 та менше — маємо надію, що такої суми не набрав ніхто, бо в цьому разі можна лише поспівчувати вашій дитині. І - наостанок!Золоті правила для батьків 1. Не відгороджуйте дитину від обов'язків і проблем. Вирішуйте всі справи разом з нею. 2. Надавайте дитині самостійності в діях і прийнятті рішень. 3. Слідкуйте за своєю зовнішністю. Дитина повинна гордитись вами. 4. Не бійтесь в чомусь відмовити дитині, якщо вважаєте її вимоги надмірними. 5. Частіше розмовляйте з дитиною. Пам'ятайте, що ні телевізор, ні радіо не замінять їй вас. 6. Не обмежуйте дитину у спілкуванні з ровесниками. 7. Частіше звертайтесь за порадами до педагогів та психологів. 8. Більше читайте, і не лише педагогічну літературу, але й художню. 9. Звертайтесь до родини, в яких є діти. Передавайте свій досвід і переймайте чужий. 10. Пам'ятайте, що дитина коли-небудь подорослішає і їй доведеться жити самостійно. Готуйте її до майбутнього життя. Говоріть з нею про це. І ще:
|
Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту. ![]() Наша школа
![]() ![]() Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів. Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт. ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце. Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт) |