Меню сайту
Пошук


Педагогічний досвід

Педагогічний колектив школи підводить підсумки навчально-виховної роботи 
 
 • • Проведено 2 засідання педагогічної ради
 • • Проведено 2 методичних семінари
 • • Проведено 4 психологічних семінари з вчителями нашої школи
 • • Проведено  педагогічний консиліум для 5–х класів
 • Всі вчителі брали активну участь в міських предметних семінарах. 

Вчителями школи проведено семінари для вчителів міста: Мороз Л.О. - 2 семінари для вчителів міста, які викладають природознавство в 5 класах; Кравчук Г.Т. – 2 семінари для вчителів міста, які викладають інформатику в 5 класах; Цепко О.О. – засідання групи керівників гуртків екологічного напрямку; Вознюк Т.М. – обласний семінар для керівників шкільних музеїв профтехосвіти; Мельник О.О. – практичний психолог, методичне об'єднання практичних психологів міста.

Результати методичної роботи: 

 • Участь у конкурсі «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» - Мельник О.О. – ІІІ місце (друкувались) 
 • Вивчався стан викладання, рівень знань учнів з хімії, географії, історії України 
 • Проводився моніторинг навчальних досягнень учнів з базових дисциплін в вересні місяці, в грудні (шкільний) 
 • В листопаді – грудні організовано та проведено моніторинг інституту інноваційних технологій (5, 10 класи) 
 •  17.12.2013 року проведено міський моніторинг з алгебри в 11 класах. 
Центром методичної роботи та організації дистанційного навчання став офіційний сайт школи, де педагоги школи презентують педагогічний досвід, матеріали для дистанційного навчання учнів. 
Вчителі школи у І семестрі: 
 • Публікували свої матеріали в мережі Інтернет та отримали сертифікати про авторські публікації методичних матеріалів в на освітніх сайтах: Кравчук Г.Т. – 17 свідоцтв, Бігус І.М. – 5 свідоцтв 
 •  Брали участь у конкурсі на кращий конспект уроку позакласного читання. Подяка від видавництва Грані-Т отримала вчитель української мови та літератури Дядик Г.І. за представлену на конкурс розробку уроку позакласного читання «Образ матері в творчості поетів Поділля”. 
 • Вчитель англійської мови Кушляк В.В. друкувала розробку сценарію свята "Весняний бал квітів” у всеукраїнській учительській газеті "English”. Таких робіт у вчителя вже 3. 
 • Проведено обласний семінар керівників музеїв профтехосвіти. 28 листопада в школі проводився обласний семінар керівників музеїв профтехосвіти. В рамках семінару проведено відкритий захід "Збережемо пам’ять про подвиг”, проведено екскурсію по музею. Завідувач музею Вознюк Т.М. ознайомила учасників семінару із змістом і формами роботи шкільного музею, ради музею, роботи волонтерів, презентувала новий методичний посібник "Військово-історичний музей – важливе джерело вивчення героїчного минулого рідного краю” 
 •   
 • На міському конкурсі, присвяченому Дню міста Хмельницького представлено науковий проект вчителем Присяжною А.М. та учнем 8-А класу Лемешевим Ю. «Архітектурна скарбниця міста Хмельницького» 
 • Велась робота з обдарованими дітьми: підготовка та участь у конкурсах, підготовка та участь у змаганнях, підготовка та участь в олімпіадах, підготовка та участь у МАН, участь у конкусі ім. Петра Яцика, мовно – літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка, конкурсі «Яким я буду батьком» 2013 рік

 

 

 

На педагогічній раді школи у грудні 2013 р.

Дати поштовх розвитку дитини

Її здібності розкрити до кінця.

Допомогти становленню людини

Як особистості, дослідника, творця.

Обговорювались питання: "Про роботу педагогічного колективу по удосконаленню уроку шляхом застосування особистісно-орієнтованого навчання як запоруки розвитку та саморозвитку здібностей та обдарованості учнів» (заступник директора з навчально-виховної роботи Смутко В.І.)

Вчителі нашої школи добре усвідомлюють, щоб освіта була якісною, педагогічну діяльність слід спрямувати не тільки на засвоєння учнями знань, предметних умінь і навичок, а й на засвоєння ними способів, методів і прийомів, на розвиток здібностей у пізнанні нового, незнайомого, на створення умов для розвитку самостійності та набуття ще в шкільному віці досвіду вирішення проблем, реалізації своїх намагань як в освітній діяльності і загалом в суспільстві. 

   Що таке обдарованість? Дослідження з даного питання  провела практичний психолог школи Мельник О.О.

 

  

Мета школи полягає не тільки в навчанні та вихованні дітей, а насамперед у розвитку кожного учня, формуванні вміння самореалізуватися в житті. У результаті - приділяємо увагу індивідуальному підходу до кожної дитини задля розкриття її задатків і здібностей, створенню умов для реалізації обдарованості і таланту.  З питання індивідуальної роботи з учнями виступили: вчитель математики Кіча О.В, вчитель англійської мови Матвійчук В.В., та вчитель музики Хмельницька Н.М., які презентували свій досвід роботи, відеофрагменти з уроків.

Наступним питанням педагогічної ради було: "Про роботу вчителів початкової школи у класах інклюзивної освіти (заступник директора початкових класів Горбатюк О.Ф.

  

Про особливості роботи з дітьми із особливими потребами в класах інклюзивної освіти  ознайомили вчитель 1 класу Бігус І.М, та соціальний педагог Греснюк А.В.


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz