Меню сайту
Пошук


День учнівського самоврядування у школі

День учнівського самоврядування у школі

Напередодні проведення Дня було видано наказ по школі про проведення Дня учнівського самоврядування у школі
На засіданні учнівської ради визначено завдання, мету та учнів-дублерів, план проведення Дня самоврядування, які уроки, в яких класах та які виховні заходи будуть проводити учні-дублери
Дублерами адміністрації школи підготовлено відповідні матеріали до Дня учнівського самоврядування, підібрано особовий склад учнів – дублерів учителів; узгоджено розклад уроків, які проводитимуть учні; узгоджено розклад дзвінків; складено план роботи в День  учнівського самоврядування


Кандидатури учнів-дублерів погоджено в вчителями школи
Спільно з вчителями школи учні узгоджено плани проведення уроків та виховних заходів, учні написали конспекти уроків, створили презентації, підготували відео тощо.
7 травня 2014 р. в школі відбувся День учнівського самоврядування. З лідерів учнівських колективів 9-11 класів створено учнівську адміністрацію школи: Шелест Ростислав, 11-А клас, дублер директора школи: Демидас Аліна, 11-В клас, дублер директора з навчально-виховної робота 5-11 класів; Ткаченко Каріна, 9-Б клас, дублер заступника директора з навчально-виховної роботи 1-4 класів; Басиста Тетяна, 11-Б клас, дублер заступника директора з виховної роботи; Кучерук Вадим, 11-А клас, заступник директора з господарської роботи; Цвик Вікиорія, 9-Б клас, дублер педагога-організатора; Моспан Ольга, 11-Б клас, Паничик Андрій, 9-А клас, дублери практичного психолога; фоторепортер Божан Дарія, 8-Б клас.
День учнівського самоврядування розпочався спільним засіданням адміністрації школи та учнівської адміністрації школи. 


На апаратній нараді директор школи бажає лідерам успіху
Продовжує апаратну нараду дублер директора школи, який знайомить із планом Дня самоврядування
Весь навчальний процес у школі відбувався під чітким контролем дублерів адміністрації школи

 

 

 

До уроків ретельно готувалися як учителі так і учні дублери вчителів

   

 

 

 

Завершився День самоврядування нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування.

 

Проводилась анкета 
"Що мені сподобалося в День самоврядування","Що мені не сподобалося", "Мої пропозиції на майбутнє"


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz