Меню сайту
Пошук


День цивільного захисту

20-21 квітня у школі проводилися заходи з ЦЗ.

20 квітня у школі відбулася лінійка, де учнів познайомили із планом Дня ЦЗ. Була змодельована ситуація: пожежна безпека. Запрошені спеціалісти з частини НС за допомогою спецмашини продемонстрували тушіння пожежі там, де не допомогли звичайні вогнегасники.

 

   

21 квітня відбулася лінійка, на якій учні школи вшанували пам'ять загиблих на ЧАЕС.

  

 

   

Після чого було проведено низку виховних тематичних бесід, класних годин (згідно окремого плану).

 

 

Учні змагалися на швидкість одягання засобів індивідуального захисту собі та своєму товаришу.

 

  

Протягом дня учні мали змогу переглянути багато тематичних газет, листівок, плакатів.

В назначений час було змодельовано ситуацію: мінування школи. Проведено тренувальну евакуацію зі школи. Вибухо-технічна служба демонструвала прийоми виявлення та знешкодження вибухо-небезпечних предметів.

   

 

На спортивному майданчику школи проводилась естафета: подолання перешкод в захисних костюмах. Останнім етапом естафети було надання першої медичної допомоги.

  


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz