Меню сайту
Пошук


Центр реабілітації

Центр реабілітації
     Український фонд соціальних інвестицій з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення в межах реалізації Проекту світового банку "Фонд соціальних інвестицій", підтримав ініціативу Хмельницької СЗОШ № 8, яка в результаті виграла тендер на впровадження на базі школи мікропроекту "Інтеграція дітей з особливими потребами в СЗОШ № 8 східного району м. Хмельницького" та реалізації гранту Українського фонду соціальних інвестицій в сумі до 500 тис. грн. в школі.
      В реабілітаційному центрі навчаються 329 дітей, в тому числі 39 дітей з особливими потребами (дітей з різними вадами захворювання: серцево - судинної системи, порушення опорно - рухового апарату, легкою затримкою психічного та розумового розвитку).
     В школі І ступеня (реабілітаційному центрі) створено 16 інтегрованих класів. Працюють спеціалісти: вчителі -16, асистенти вчителів - реабілітологів - 4, психолог - реабілітолог - 1, соціальний педагог - 1, лікар - реабілітолог - 1, логопед - 1, стоматолог - 1. В реабілітаційному центрі створені кімнати для навчання та реабілітації: кімната релаксації, денний центр, кімната відпочинку, кімната для батьків, кімната для консультування спеціалістами, спортивний зал із спеціальним обладнанням, кабінет музики, кабінет вивчення англійської мови, логопедичний кабінет, медичний кабінет, актовий зал, спортивний майданчик, басейн.      Школа надає освітні послуги (навчальні заняття за індивідуалізованими планами, що затверджуються батьками, заняття з психологом, логопедом, соціальним педагогом для покращення адаптації дітей з особливими потребами до навчання в загальноосвітньому закладі), частково медичні послуги (лікувальний масаж, заняття в плавальному та сухому басейнах, послуги спеціалістів реабілітаційного центру, стоматологічний кабінет.

    

Лікар - реабілітолог Марчук О.М. проводить заняття з лікувальної фізкультури. Виконує з дітьми загальнорозвиваючі вправи для покращення роботи м'язів та загартовування організму вцілому відповідно до індивідуальних особливостей дитини.     Заняття соціального педагога Греснюк А.В. використанням дидактичної черепахи для покращення адаптації до навколишнього світу.     

Сухий басейн сприяє покращенню розвитку сенсорики дітей з особливими потребами. Шкільний басей - улюблене місце учнів школи, сприяє загальному загартуванню організму дітей.     

Під'їзд до школи облаштовано пандусом, а коридори приміщення школи обладнано поручнями для вільного користування дітьми з особливими потребами.

    

Реабілітаційний центр обладнаний: реабілітаційними валиками, тренажером "Бігова доріжка", реабілітаційними м'ячами, багатофункціональним реабілітаційним набором, карооке, комп'ютерами - 2, телевізором з відеомагнітофоном, музичним центром, дидактичною черепахою.

    

В денному центрі обладнані: кімната для прання білизни із обладнанням, кімната гігієни, душова кімната.
Денний центр забезпечує транспортні потреби дітей з порушенням опорно - рухового апарату (за сприянням обласної держадміністрації школі надано мікроавтобус).


Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz