Меню сайту
Категорії розділу
Пошук

Каталог - Сайти шкіл та освітніх закладів

Блог

Головна » 2016 » Жовтень » 1 » Обласний семінар "Бабин Яр - трагедія України"
22:46
Обласний семінар "Бабин Яр - трагедія України"

30 вересня у СЗОШ № 8 проводився обласний семінар «Бабин Яр - трагедія України», який завершив цикл класних годин, бесід, зустрічей, що проводилися у школі до 75 річниці трагедії в Бабиному Ярі «Бабин Яр. Холокост».  
Організатором семінару став вчитель історії і правознавтсва вищої категорії, вчитель методист СЗШ № 8 Олег Васильович Рудий.

 
На семінар завітали вчителі суспільних дисциплін області та міста, запрошені гості. 
О 9 годині ранку в актовій залі після реєстрації учасників семінару для гостей заграла скрипка. Альона Сологуб, учениця 11 класу виконала  "Реквієм". 


З вітальними словами виступили  вчитель історії і правознавтсва  школи Олег Васильович Рудий та директор школи Сергій Петрович Коріньовський. Учасники семінару співаль Гімн України.
Продовжила роботу семінару Наталія Іванівна Солтис, методист НМЦ управління освіти Хмельницької міської ради. Тема її виступу «Бабин Яр - наша біль», в кінці виступу запропонувала переглянути фрагменти відеофільму про Бабин Яр.


Олександр Олександрович Дейнега, методист НМЦ управління освіти Хмельницької міської ради переконливо презентував свою тему «Бабин Яр - трагедія України».
Представник хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» виступив Вячеслав Нагнибіда з темою «Бабині Яри України».


1-й блок семінару завершила Олександра Володимирівна Кот, провідний бібліотекар Хмельницької бібліотеки універсальних наук, яка зупинилася на практиці використання літератури по Бабиному Ярі в бібліотеці ім. М.Островського, 


Модератор 2-го блоку семінару Дейнега О.О. представив гостя із м. Дніпро Валентина Рибалко, наукового співробітника Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», та Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Пан Валентин зупинився на діяльності Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" і познайомив із експонатами Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні", учасники семінару із зацікавленістю взяли участь у віртуальній екскурсії по музею. 


В продовження виступу В. Рибалко  Олег Васильович Рудий  зупинився на практиці використання літератури видавництва Українського  інституту  вивчення  Голокосту "Ткума".


В 3-му блоці семінару мова йшла про методику викладання теми голокосту у школі та використання матеріалів про трагедію Бабиного Яру у виховній та навчальній роботі.


Модератор цього блоку Рудий О.В. надав слово вчителю історії і правознавтсва вищої категорії, вчителю-методисту НВК № 9 м. Хмельницького Ларисі Миколаївні Кульбабі. Тема її доповіді «Викладання теми  Голокосту в курсі середньої школи», і продовжив цю тему Олег Васильович Рудий «Бабин Яр – шлях до толерантності». А потім виступила і вчитель СЗОШ № 8 Кравчук Г.Т. із аналізом «Інтернет ресурси по темі «Бабин Яр».


Модератором 4-го блоку «СЗОШ № 8 - школа толерантності» була заступник директора з навчально-виховної роботи СЗОШ № 8 Маланчій Валентина Олександрівна, яка разом із заступником директора в початковій школі Горбатюк О.Ф. провели екскурсію по школі, познайомили гостей із роботою денного центру для дітей з особливими освітніми потребами. Директор школи Коріньовський С.П. розповів про структуру школи, роботу над проектом «Інтеграція дітей з особливими потребами в загальноосвітню школу», проблеми, досягнення та перспективи у роботі школи. Гості також переглянули відеофільми про школу, її учнів.
У 5 блоці (модератор Дейнега Олександр Олександрович) виступив із темою «Терпимість та повага до себе та оточуючих  в сім’ї та суспільстві» Олег Васильович Рудий.
Після цього з темою «Проблематика Бабиного Яру та Голокосту через художній образ» виступила вчитель  образотворчого мистецтва СЗШ № 8 Катерина Петрівна Маслова, а продовжила учениця 10 класу Анастасія Рожок, яка презентувала свої художні роботи та малюнок «Бабин Яр», який вона представляє на конкурс у Музей «Пам`ять єврейського народу та Голокост в Україні» в м. Дніпро. 


Завершила цей блок заступник директора з виховної роботи СЗОШ № 8 Олена Анатоліївна Малюкова. Тема її виступу «Розвиток здібностей у дітей з особливими потребами», і яка представила ученицю 8 класу Коваленко Євгенію з її збіркою віршів.  Учасники семінару тепло зустріли та щиро подякували дівчинці за її проникливі вірші.
Круглий стіл «Очікування та сподівання від семінару» підвів підсумок роботи. Учасники семінару відзначили гарну підготовку семінару, цікаві доповіді, та форми роботи на семінарі.


Модератори: Рудий О.В.,  Дейнега О. О. та  Валентин Рибалко вручили учасникам семінару сертифікати, а ученицям цінні подарунки.

 
Гості обласного семінару також провели урок-реквієм, урок пам’яті трагедії в Бабиному Яру для старшокласників.

 Вячеслав Нагнибіда Валентин Рибалко

Переглядів: 186 | Додав: СЗШ8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Всім привіт!
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 вітає відвідувачів сайту.


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша школа
Це цікаво!
Під землею виявлений Гігантський Океан, який в три рази більше всіх океанів на Землі Радимо прочитати
Україна надзвичайна! Перейти на блог
ТОП 9 Youtube каналів українською мовою з розвиваючим відео для дітей (для вчителів, батьків, учнів)
МОН пропонують відмовитись від «зубріння» в школі Читайте тут 
Освіта майбутнього: поступовий відхід в онлайн Читайте тут
Міносвіти схвалило зміни до навчальних програм для 9 - 11 класів Прочитати

Переможці конкурсу сайтів
Сайти вчителів школи знову відзначені на міському та обласному конкурсі освітніх сайтів.

Офіційний сайт школи - ІІ місце на міському конкурсі. Сайт початкової школи СЗШ № 8 - II місце в обласному конкурсі веб-сайтів. 

І місце в місті та ІІ місце в області: персональні сайти вчителя математики та інформатики Кравчук Г.Т. (перейти на сайт) та вчителя початкової школи Бігус І.М. Перейти на сайт.

ІІІ місця: в області - персональний сайт вчителя світової літератури Шенькарук А.В., (перейти на сайт) в місті - персональні сайти вчителя хімії Мороз Л.О.(перейти на сайт), та вчителя початкових класів Атаманюк Н.В.(перейти на сайт). Сайт "Інклюзивна освіта" Атаманюк Н.В. в області - 4 місце.

Серед учнівських проектів отримали дипломи сайти "Вивчаємо інформатику" (перейти на сайт), "Моя Україно" (перейти на сайт), електронний посібник "Художня культура. 11 клас" (перейти на сайт)

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz